Obchodní podmínky

(nákupní řád)

Kupující svou objednávkou stvrzuje, že se seznámil s následujícími podmínkami a souhlasí s nimi v plném rozsahu:

Tento internetový obchod provozuje:

Ivana Víchová - obchodní zastoupení Potisk.Art UA

Školní nám. 464

266  01  Beroun

IČO: 71918591

Kontakt:
tel.: +420 774384719

 

1. Objednávka, uzavření smlouvy

Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Smlouva vzniká samotným dodáním zboží. Kupující může považovat objednávku za přijatou po obdržení automaticky zasílaného emailového potvrzení o přijetí. Případné nesrovnalosti řešte zasláním e-mailu na adresu potiskart@gmail.cz nebo na výše uvedené telefonní číslo.

 

2. Dodací a platební podmínky

Balné:

Balné u standardního typu zboží neúčtujeme a je ZDARMA. Pro zboží atypické velikosti nebo charakteru účtujeme "Balné pro atypické zboží" ve výši 20,- nebo 50,- Kč. Jmenovitě tento poplatek účtujeme především pro : napnutá plátna a zboží velkých formátů. O případném účtování balného informujeme hned po zabalení v aktualizaci ceny objednávky zasláním emailu.

Doprava:

Kupující může volit dle typu zboží, způsobu dodání a velikosti balíku následující způsoby dopravy:

  • Dobírka DHL(v ČR i pro balíky nad 2m délky): balík bude zavezen po telefonické domluvě s přepravcem na adresu uvedenou kupujícím. Základní cena dopravy je 130,- Kč balík + 40,- Kč dobírka. Uvedená cena je orientační a platí pro běžný balík do 5 kg váhy. V případě změny parametrů bude cena poštovného upravena dle aktuálních údajů. Změněná cena bude zákazníkovi oznámena hned po zabalení v aktualizaci ceny objednávky zasláním emailu. Standardní čas denního závozu je 8.00 – 18.00 hod. Pouze u tohoto dopravce je možnost pro vybrané oblasti objednat službu „večerní závoz“ (seznam PSČ zde). Při zatržení této varianty na objednávce budete zavezeni po předchozí domluvě mezi 17.00 – 21.00 hod . Zásilka bude doručena službou „FIREMNÍ / SOUKROMÁ PALETA“. V tomto režimu DHL zaváží také balíky nad 2m délky a umožňuje za jednu cenu rozdělit zásilku na několik balíků dle charakteru zboží. Jestliže to charakter zboží vyžaduje, volíme tuto službu automaticky. Pokud trváte na zaslání Českou Poštou, uveďte požadavek do poznámky a zásilka Vám bude doručena jako několik separátních balíčků. Službu "FIREMNÍ / SOUKROMÁ PALETA" nabízí DHL pouze v ČR. Podrobnosti ohledně vhodných variant dopravy zásilek sloučených nebo s nadměrnými rozměry na Slovensko Vám navrhnou pracovníci PotiskArt.cz při potvrzení objednávky.
  • Osobní odběr: Beroun

Ivana Víchová - zast. Potisk.Art UA, Školní nám. 464,  266 01  Beroun
otevřeno: Po-Pá 8.00-17.00 hod., So dle dohody

  • Pravidelným rozvozem rádi Vám objednávku v rámci Berouna ZDARMA zavezeme: závoz je možný sjednat na místo s možností předání zásilky, kterýkoliv všední den mezi 9.00 – 16.00 hod. Povinný údaj: telefonní kontakt pro oznámení času závozu. Tento způsob dopravy platí pro objednávky nad 2.500,- Kč.

Jestliže charakter zboží vyžaduje rozdělení objednávky do více balíků (pokud by mohla nevhodná kombinace způsobit poškození zboží – například balení těžkých a ostrých produktů dohromady s rozměrným a křehkým zbožím, kupříkladu s napnutým plátnem…), volíme automaticky jako dopravce společnost PPL, která v takových případech počítá pro celou zásilku jednu cenu. Pokud trváte na zaslání ČP, je nutné tuto skutečnost výslovně uvést do poznámky, s tím, že Vám bude účtováno dopravné pro každou část zásilky zvlášť.

Prodávající dodá zboží neprodleně, zpravidla do 3 pracovních dnů od obdržení platné objednávky a po jejím potvrzení. V případě nemožnosti dodržení tohoto termínu, například z technických příčin, či z důvodů že zboží momentálně není skladem a podobně, bude termín řešen individuálně.
Kupní cena zboží je splatná při osobním převzetí zboží proti potvrzení o zaplacení. Pro zboží, které bylo objednáno „na dobírku“, platí jako potvrzení o zaplacení ústřižek složenky.
Místem plnění je bydliště, sídlo firmy, nebo jiné místo uvedené kupujícím na objednávce. Vlastnické právo ke zboží přechází na kupujícího okamžikem zaplacení kupní ceny.

Převzetí zboží: Kupující je povinen zkontrolovat neporušenost obalu. Pokud převezme zjevně poškozenou zásilku, musí případnou reklamaci uplatňovat na přepravci.

 

3. Právo na odstoupení od smlouvy

Kupující mají právo vrátit zboží bez udání důvodu do 14 dnů ode dne jeho obdržení.

Toto zboží může být přijato zpět za těchto podmínek:

  • Zboží musí být nepoškozené, neporušené a schopné dalšího prodeje, v originálním obalu a včetně případné kompletní dokumentace
  • U výrobků jako jsou barvy, nádoby s pigmenty a další, platí pravidlo, že pokud bude při rozbalení porušen některý ochranný prvek (například hliníková fólie v ústí tuby zaručující ), nelze takové zboží považovat za nové. Takové zboží nelze vrátit bez udání důvodu
  • Kupující musí ke zboží přiložit alespoň doklad o zaplacení
  • Peníze za zboží budou vráceny po odečtení nákladů na poštovné
  • Zásilky s vraceným zbožím odeslané na dobírku nebudou převzaty
  • Nelze vrátit zboží, které je vyrobeno na zakázku!

Peníze za vrácený nákup budou zaslány do 14. pracovních dnů od doručení vráceného zboží. Podmínky vrácení zboží se řídí zákonem č.367/2000.

4. Reklamace

Reklamovat lze pouze zboží zakoupené u prodávajícího. Standardní záruka je 24 měsíců, pokud není uvedeno jinak. Prodávající se zavazuje dodržovat záruční lhůty garantované výrobcem. Záruční doba začíná datem uvedeným na dodacím listu.
Reklamace bude vyřízena do 30 dnů po obdržení reklamovaného zboží.
Spolu s reklamovaným zbožím je nutné zaslat i kopii potvrzení o zaplacení a stručný popis závady.

Neodstranitelné vady:

Jde-li o neodstranitelnou vadu, bude zboží vyměněno za bezvadné, nebo bude kupujícímu vrácena cena zboží.

Místo uplatnění reklamace:

Reklamace zboží zakoupeného v našem internetovém obchodu může být s přiložením příslušných dokladů uplatněna poštou, nebo osobně na adrese kamenného obchodu a Ivana Víchová, Školní nám. 464, 26601 Beroun

 

5. Ochrana osobních údajů

Internetový obchod www.nielsen.cz podle zákona číslo 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů zpracovává osobní data a uchovává je v marketingové databázi firmy. Zpracované údaje jsou plně chráněny před zneužitím a nebudou poskytnuty třetím stranám.
Informace, které uvádíte při registraci, jsou nezbytné pro vaši identifikaci jako kupujícího. Používáme je pouze k realizaci a zaúčtování Vaší platby za nakoupené zboží, za účelem správné dodávky zboží a ke komunikaci s Vámi. Neuvedením některých informací, zvláště Vašeho telefonního čísla můžete způsobit, že nebudeme moci rychle ověřit některé detaily Vašeho nákupu a Vaše objednávka tak bude vyřízena později.
Používáním internetového obchodu www.nielsen.cz souhlasíte se shromažďováním a užíváním informací o Vás a Vašich nákupech.

Tyto obchodní podmínky vstupují v platnost dnem 16.8.. 2021 a platí do odvolání.